?
Photos Copyright Credits:
Right Photo: ``Spanish Girl`` (1925), Ziona Tagar, Israel Museum collection.
Left Photo: Photo Deutsches Museum Munich הוצאת אוניברסיטת בר-אילן
מתקדם
תנאי שימוש
לאתר בשפה האנגלית סל הקניות שלי מועדון קוראים מבצעים קטלוג ספרים חדשים דף הבית
מבצעים

פרס הנשיא תשפ"א - 2021

אוניברסיטת בר-אילן
ספרים אלקטרוניים
חדש בהוצאה!
ספרים אלקטרוניים

לרשימת הספרים האלקטרוניים שלנו
רשימת הנושאים
ספרים חדשים
בדד - בכל דרכיך דעהו 35בדד - בכל דרכיך דעהו 35
מאתעריכה
עלי מרצבך

פירוש יפת בן עלי לספר צפניהפירוש יפת בן עלי לספר צפניה
מאת
מאירה פוליאק אליעזר שלוסברג

יעקב שכביץ - איש העלייה הראשונה כחרש תרבותיעקב שכביץ - איש העלייה הראשונה כחרש תרבות
מאת
שרה זיו

רבי שלום שבזי – עיונים בקובץ חדש בכתב ידורבי שלום שבזי – עיונים בקובץ חדש בכתב ידו
מאת
אהרון גימאני

ביקורת ופרשנות 46 ביקורת ופרשנות 46
מאתעריכה
תמר וולף-מונזון ורד טוהר

רווקות מתמשכת בציונות הדתיתרווקות מתמשכת בציונות הדתית
מאת
ארי אנגלברג

ומאז רק סיפוריםומאז רק סיפורים
מאת
יוסל בירשטיין עריכה עמינדב רוטנברג

דף הבית / דפי התוכן / תנאי שימוש
תנאי שימוש
תנאי השימוש באתר הוצאת אוניברסיטת בר-אילן

ברוכים הבאים לאתר הוצאת אוניברסיטת בר- אילן. אתר זה נבנה מתוך כוונה ורצון כן לשמור על כבודם ופרטיותם של המשתמשים בו. מערכת האתר עשתה כל שלאל ידה כדי להנעים את הגלישה בחלקיו של האתר ולקיים קהילה המכבדת את חבריה ואת אורחות חייהם.

השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ולמחויבות המוסרית, לבל ייפגע מי מהגולשים או מאנשי הוצאת אוניברסיטת בר-אילן או הוצאת אוניברסיטת בר-אילן עצמה מאי-מילוי ההוראות והמשמעויות המתחייבות מפרק זה.

לשם הנוחות בלבד מסמך זה מנוסח בלשון רבים והוא מתייחס, כמובן, לנשים ולגברים כאחד.

הסכם בין המשתמשים ובין הוצאת אוניברסיטת בר-אילן.

השימוש באתר האינטרנט הזה מוצע לכם כשהוא מותנה בקבלת התנאים, ההתניות וההודעות הכלולים במסמך זה כלשונם. השימוש באתר זה ייחשב להסכמה מצדכם לכל התנאים, ההתניות וההודעות הנ"ל. כתנאי הכרחי לשימוש באתרנו, נבקשכם ללחוץ על הקישורים הרלוונטיים ולעיין בתנאי השימוש וביתר התנאים וההנחיות הפזורים באתר אינטרנט זה ולנהוג על פי הכתוב בהם אם תבחרו להשתמש באתרים, בעמודים או בשירותים שאותם תנאים והנחיות חלים עליהם.

הגבלת השימוש למטרות אישיות ולא מסחריות בלבד

אתר אינטרנט זה נועד אך ורק לשימוש אישי ולא לשימוש מסחרי. חל איסור על המשתמשים להכניס שינויים, להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור פריט מפרטי המידע, התכנה, המוצרים או השירותים שמקורם באתר אינטרנט זה.

קישורים לאתרים אחרים

אתר זה עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט שאינם מופעלים בידי הוצאת אוניברסיטת בר-אילן, אלא בידי גורמים אחרים. קישורים אלה נועדו לנוחיותכם ועל מנת להעשיר את חוויית הגלישה באתרנו בלבד. אין להוצאת אוניברסיטת בר-אילן שליטה באתרי אינטרנט אלה, ואין היא נושאת באחריות לתכנים המופיעים בהם. אין בהכללת קישורים אלה באתר אינטרנט זה משום אישור לחומר המופיע בהם, ואין בהם כדי להעיד על קשר כלשהו עם מפעילי האתרים האמורים.

איסור על שימוש בלתי חוקי או אסור

כתנאי לשימוש באתר, חלה על המשתמשים חובה כלפי הוצאת אוניברסיטת בר-אילן שלא לעשות שימוש באתר אינטרנט זה לשום מטרה בלתי חוקית ולשום מטרה האסורה על פי התנאים, ההתניות וההודעות הכלולים במסמך זה. לפיכך אסור להשתמש באתר הוצאת אוניברסיטת בר-אילן בכל דרך אשר עשויה להזיק, לנטרל, לגרום לעומס יתר או לשנות את האתר או להתערב בהנאה או בשימוש של כל גורם אחר באתר. אסור לנסות לקבל גישה בלתי מורשית לאתר, לחשבונות, למערכות מחשב או לרשתות אחרות הקשורות לאתר באמצעות hacking, "כריית" ססמאות או כל דרך אחרת. איסור נוסף חל על השגה ועל ניסיון השגה של חומרים או מידע בדרך אשר לא יועדה לכך במפורש באמצעות האתר.

חל איסור על איסוף מכל סוג (אוטומטי או ידני או אחר) של תמונות הספרים ופרטי הספרים שמוזנים באתר במטרה ליצור מאגר תמונות ומידע לשימוש מסחרי או לכל שימוש אחר. כל ניסיון לעשות זאת ייתקל בתגובה משפטית חריפה.

זכויות יוצרים על מידע

כל תוכן, לרבות טקסט, תכנה, תמונות ערוכות של הספרים, גרפיקה וכל חומר אחר המוכל בכל מקום באתר הוצאת אוניברסיטת בר-אילן (להלן "המידע") מוגן על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים או זכויות יוצרים וקניין רוחני אחרות, וחוקים; אשר על כן, הנכם רשאים להשתמש במידע אך ורק על פי הרשאה מפורשת המופיעה באתר. הנכם מתחייבים שלא להעתיק, לשכפל, להפיץ או ליצור מוצר כלשהו תוך שימוש במידע אלא באישור מפורש של הוצאת אוניברסיטת בר-אילן, פרט לשימוש המותר על פי החוק. הנכם מסכימים שלא להעתיק או לשכפל בצורה אחרת כל תכנה של השירות מכל סיבה שהיא, ולא להרשות לצד שלישי שימוש כאמור. חל איסור חמור ליצור מאגר תמונות ומידע המכיל את הספרים המוצגים באתר.

מיאון אחריות

המידע, התכנה, המוצרים והשירותים הכלולים באתר אינטרנט זה עשויים להכיל אי-דיוקים או שגיאות דפוס. כמו כן נערכים לפרקים שינויים במידע שבאתר. הוצאת אוניברסיטת בר-אילן ו/או ספקיה השונים רשאים בכל עת להכניס שיפורים ו/או שינויים באתר. כאמור לעיל, שימוש באתר אינו תחליף לדעתם וניסיונם של אנשי מקצוע בתחומים השונים. בכל מצב שדורש עצה, תמיכה או עזרה יש להיעזר באנשי המקצוע המתאימים.

אין באמור במסמך זה משום מצג מצד הוצאת אוניברסיטת בר-אילן ו/או על ספקיה השונים בדבר ההתאמה, האמינות, העיתוי המתאים ומידת הדיוק של המידע, התכנה, המוצרים, השירותים והגרפיקה הנלווית הכלולים באתר אינטרנט זה למטרה כלשהי. כל המידע, התכנה, המוצרים, השירותים והגרפיקה הנלווית מוצעים למשתמשים "כמות שהם", בלא כל התחייבות. הוצאת אוניברסיטת בר-אילן ו/או ספקיה השונים מתנערים בזה מכל אחריות והתניה לגבי המידע, התכנה, המוצרים, השירותים והגרפיקה הנלווית, לרבות כל אחריות או התניה משתמעת בדבר סחירות, התאמה למטרה מסוימת, קניין ואי-הפרה.

בשום מקרה לא תחול על הוצאת אוניברסיטת בר-אילן ו/או על ספקיה השונים אחריות בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשיים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאתי, או כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, אך ללא הגבלה, דמי נזיקין בגין אבדן השימוש, אבדן נתונים או אבדן רווחים הנובעים  משימוש או מביצועי אתר אינטרנט זה או קשורים אליהם בכל דרך שהיא, או הנובעים מעיכוב בשימוש או מאי-יכולת להשתמש באתר, באספקה או באי-אספקה של שירותים, או בכל מידע, תכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות אתר אינטרנט זה, או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר אינטרנט זה, בין שהדבר מבוסס על חוזה ובין שהוא מבוסס על דיני נזיקין, אחריות מוחלטת או כל דבר אחר, אפילו אם נודע להוצאת אוניברסיטת בר-אילן או למי מספקיה על האפשרות של דמי נזיקין כאמור. אם אינכם שבעי רצון מחלק כלשהו של אתר זה, או מאחד מתנאי השימוש, הסעד היחיד והבלעדי העומד לרשותכם הוא הפסקת השימוש באתר.

הגבלת הגישה

הוצאת אוניברסיטת בר-אילן שומרת על זכותה לסרב להעניק גישה לאתר אינטרנט זה או לחלקים ממנו לכל משתמש, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת.

שינוי בתנאים ובהתניות

הוצאת אוניברסיטת בר-אילן שומרת על זכותה להכניס שינויים בתנאים, בהתניות ובהודעות החלים על השימוש באתר אינטרנט זה.

כללי

הסכם זה מוסדר לפי חוקי מדינת ישראל. הנכם מסכימים בזה כי בכל מחלוקת הנובעת מהשימוש באתר אינטרנט זה או הקשורה בו תחול סמכות השיפוט של בתי המשפט במחוז ירושלים, ושם יהיה מקום השיפוט. השימוש באתר אינטרנט זה אסור באזורי שיפוט שאינם מקנים תוקף לכל האמור בתנאים ובהתניות הכלולים במסמך זה, לרבות, אך ללא הגבלה, האמור בפסקה זאת. הנכם מאשרים בזה כי אין מתקיימים כתוצאה מהסכם זה או כתוצאה מהשימוש באתר האינטרנט האמור קשרי יזמות משותפת, שותפות, העסקה או סוכנות בינכם לבין הוצאת אוניברסיטת בר-אילן. מבלי לפגוע באמור לעיל, רשאית הוצאת אוניברסיטת בר-אילן להסב הסכם זה, ואת כל הזכויות והחובות הנובעות ממנו, למועבר של כל או רוב נכסיה, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת. הסכם זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם פרט לאמור לעיל. קיום הסכם זה מצד הוצאת אוניברסיטת בר-אילן כפוף לחוקים ולהליכים המשפטיים הקיימים, ואין האמור בהסכם זה עשוי לפגוע בזכותה של הוצאת אוניברסיטת בר-אילן לקיים דרישות או בקשות מצד גורמים מוסמכים כדין בכל הנוגע לשימוש באתר אינטרנט זה או למידע שמועבר להוצאת אוניברסיטת בר-אילן או נאסף על ידה בקשר לשימוש באתר. במידה שייקבע שחלק כלשהו מהסכם זה אינו תקף או שאינו ניתן לאכיפה מכוח הוראות החוקים הרלוונטיים, לרבות, אך ללא הגבלה, סעיפי ההתנערות מאחריות והגבלת האחריות הנזכרים לעיל, אזיי הסעיפים שנשלל תוקפם או שאינם ניתנים לאכיפה ייחשבו כאילו הוחלפו בסעיפים תקפים וניתנים לאכיפה שתוכנם תואם במידת הקירוב הגדולה ביותר את כוונת הסעיפים המקוריים, ואילו יתר סעיפי ההסכם יישארו בתוקפם. ויתר צד אחד, מפורשות או מכללא, על זכות הניתנת לו על פי מסמך זה במקרה מסוים – לא ילמדו ממנו גזרה שווה לכל מקרה ובין אחר ולא יראו בכך ויתור על זכויות אותו צד על פי מסמך זה. הסכם זה מייצג את ההסכם השלם והמלא בין כל גולש והוצאת אוניברסיטת בר-אילן בהקשר של אתר אינטרנט זה, ומחליף כל תקשורת או הצעה קודמת או עכשווית, בין במתכונת אלקטרונית ובין בעל פה או בכתב, שעברו בין מי מהגולשים ובין הוצאת אוניברסיטת בר-אילן בהקשר של אתר אינטרנט זה. גרסה מודפסת של הסכם זה ושל כל הודעה שהועברה במתכונת אלקטרונית יהיו ראיה קבילה בהליכים משפטיים או מנהליים המבוססים או הקשורים בהסכם זה במידה שווה ובאותם תנאים החלים על שאר הרשומות והמסמכים העסקיים שהופקו ונשמרו במקור במתכונת מודפסת. כל זכות שאינה ניתנת במסמך זה במפורש – דינה כזכות שמורה.

זכויות יוצרים וסמלים מסחריים

כל התכנים המופיעים באתר אינטרנט זה, לרבות יישומים וקבצים הכלולים באתר, הם קניינם הרוחני של הוצאת אוניברסיטת בר-אילן ושל ספקיה השונים וכפופים לזכויות יוצרים של בעליהם. העתקה, הפצה, הצגה ברבים או מסירה של מידע, סימן מסחרי או כל פרט אחר הכלול באתר אסורים בתכלית ללא אישור מראש ובכתב מהוצאת אוניברסיטת בר-אילן .


     
הצהרת פרטיות | תנאי שימוש

אודות | צור קשר | רשימת המחברים | הנחיות למחברים\עורכים | זכויות יוצרים | בדפוס | פרס הנשיא

שירות לקוחות | התנתק

עותקים לביקורת | כתבי יד | הצעה להוצאת ספר | דוקטורט לספר | קובצי מחקרים | בדיקת הצעה

     


נבנה ע''י פריזה מערכות מידע בע''מ