?
Photos Copyright Credits:
Right Photo: ``Spanish Girl`` (1925), Ziona Tagar, Israel Museum collection.
Left Photo: Photo Deutsches Museum Munich הוצאת אוניברסיטת בר-אילן
מתקדם
הצהרת פרטיות
לאתר בשפה האנגלית סל הקניות שלי מועדון קוראים מבצעים קטלוג ספרים חדשים דף הבית
אוניברסיטת בר-אילן
ספרים אלקטרוניים
חדש בהוצאה!
ספרים אלקטרוניים

לרשימת הספרים האלקטרוניים שלנו
רשימת הנושאים
ספרים חדשים
אורי צבי גרינברג בשנות העשריםאורי צבי גרינברג בשנות העשרים
מאתעריכה
אבידב ליפסקר תמר וולף-מונזון

תמר אשת ערתמר אשת ער
מאת
רונה טאוזינגר

בלשנות עברית 74בלשנות עברית 74
מאתעריכה
אורה שורצולד

A Dictionary of Jewish Babylonian Aramaic of the Talmudic and Geonic Periods - 2nd Revised and Expanded EditionA Dictionary of Jewish Babylonian Aramaic of the Talmudic and Geonic Periods - 2nd Revised and Expanded Edition
מאת
מיכאל סוקולוף

עיוני מקרא ופרשנות יאעיוני מקרא ופרשנות יא
מאתעריכה
יוסף עופר אריק לווי מיכאל אביעוז

בדד - בכל דרכיך דעהו 35בדד - בכל דרכיך דעהו 35
מאתעריכה
עלי מרצבך

פירוש יפת בן עלי לספר צפניהפירוש יפת בן עלי לספר צפניה
מאת
מאירה פוליאק אליעזר שלוסברג

דף הבית / דפי התוכן / הצהרת מדיניות בנוגע להגנה על הפרטיות
הצהרת מדיניות בנוגע להגנה על הפרטיות

ברוכים הבאים לאתר הוצאת אוניברסיטת בר-אילן. אתר זה נבנה מתוך כוונה ורצון כן לשמור על כבודם ופרטיותם של המשתמשים בו. מערכת האתר עשתה כל שלאל ידה כדי להנעים את הגלישה בחלקיו של האתר ולהגן על פרטיותם של הגולשים בו.
פרטיותכם חשובה לנו מאוד. הוצאת אוניברסיטת בר-אילן מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע על הגולשים באתר זה, אלא בהתאם למדיניות המוצהרת להלן וכמתחייב על פי דין.

איסוף מידע ושימוש בו:
הוצאת אוניברסיטת בר-אילן היא הבעלים היחיד של המידע הנאסף באתר זה. אנו לא נמכור ולא נשכיר את המידע האמור לאחרים ולא נשתף בו אחרים בדרכים אשר אינן מוגדרות במסמך זה. 

הוצאת אוניברסיטת בר-אילן אוספת מידע מהגולשים במקומות שונים באתר זה.

רישום
אין צורך להירשם באתר בשמות משתמש ובססמאות על מנת לעיין בתוכנו.

רכישת מוצרים
אנו מבקשים מידע בטופס הרכישה באתר. כאן על הגולשים למסור מידע להתקשרות (דוגמת שם, כתובת למשלוח וכתובת דואר אלקטרוני) וכן מידע כספי (דוגמת מספר כרטיס אשראי ותוקף הכרטיס). מידע זה נחוץ לצורכי חיוב ומילוי ההזמנה. אם ניתקל בקשיים בביצוע ההזמנה, נשתמש במידע ההתקשרות על מנת ליצור קשר עם הגולש/ת. מידע זה ישמש גם לרישום למועדון הקוראים של ההוצאה ויאפשר ללקוחותינו את ההנחה המיועדת למועדון הקוראים.
מידע זה - כתובת מייל - משמש אותנו לצורך העברת דף מידע מדי מספר שבועות המיידעת את לקוחותינו על ספרים חדשים, אירועים, מבצעי הנחות וכיו"ב.

ספרים אלקטרוניים
הפעלת הספרים האלקטרוניים ורכישתם  מנוהלת  על ידי חברת PublishersRow הנמצאת באילינוי שבארה"ב וזאת לפי הסכם מיוחד עם הוצאת אוניברסיטת בר-אילן. השימוש בספרים האלקטרוניים מחייב רישום באתר של PublishersRow המועבר על פי ההסכם להוצאת אוניברסיטת בר-אילן. לפי ההסכם עם הוצאת אוניברסיטת בר-אילן, PublishersRow  מנועה מלהעביר, למכור, להשכיר או להעביר לכל גורם שהוא את פרטי לקוחות הוצאת אוניברסיטת בר-אילן מבלי שתקבל לכך אישור מראש מהלקוח.
קבצי log 
אנו משתמשים בכתובות IP על מנת לנתח מגמות, לנהל את האתר, לאתר תנועת גולשים ולאסוף מידע דמוגרפי כללי לשימוש כוללני. כתובות IP אינן מקושרות למידע אישי הניתן לזיהוי.


קישורים לאתרי אינטרנט אחרים
אתר זה מכיל קישורים למספר אתרי אינטרנט אחרים. לתשומת לבכם,  הוצאת אוניברסיטת בר-אילן אינה אחראית להגנה על הפרטיות של אתרים אלו. אנו מעודדים את גולשינו להיות ערניים לנקודה שבה הם עוזבים את אתרנו ולקרוא בעיון את תנאי ההגנה על הפרטיות בכל אתר האוסף מידע הניתן לזיהוי אישי. הצהרה זו מתייחסת למידע הנאסף באתר זה בלבד.

אבטחה 
אתר זה נוקט את כל אמצעי הזהירות על מנת להגן על מידע הקשור לגולשינו. כאשר גולשים מוסרים מידע דרך האתר, מידע זה מוגן, הן online הן offline.

כאשר אתם מתבקשים על ידי המערכת לספק מידע רגיש (דוגמת מספר כרטיס אשראי ומספר תעודת זהות), מידע זה מקודד ומוגן באמצעות תכנת הקידוד המתקדמת בתעשייה SSL. כשאתם נמצאים בעמוד מאובטח, למשל טופס ההזמנה שלנו, צלמית המנעול בתחתית מסך הדפדפן נראית נעולה, בניגוד למצב שבו היא נראית פתוחה כאשר אתם סתם גולשים בחלק בלתי מאובטח של האתר.

בשעה שאנו משתמשים בקידוד SSL על מנת להגן על מידע אישי online, אנו גם עושים כל שביכולתנו להגן על מידע כזה offline. כל המידע המתייחס לגולשינו, ולא רק המידע הרגיש המתואר לעיל, מוגבל לשטח משרדינו. רק עובדים אשר תפקידם מחייב עיון במידע לצורך מילוי תפקידם (לדוגמה מחלקת הנהלת החשבונות או מחלקת שירות לקוחות) מורשים לעיין במידע אישי הניתן לזיהוי. עובדינו מחויבים להשתמש בשומרי מסך מוגנים בססמה כשהם עוזבים את שולחנם. כשהם שבים לשולחן, הם מוכרחים להזין את ססמתם מחדש על מנת לעיין במידע האמור. מעבר לכך, כל עובדינו מעודכנים באופן שוטף בנוגע למדיניות ההגנה על הפרטיות הננקטת על ידינו וחשיבותה. לסיום, השרתים שבהם מאוחסן המידע האישי הניתן לזיהוי שמורים בסביבה מוגנת ונעולים.

 


     
הצהרת פרטיות | תנאי שימוש

אודות | צור קשר | רשימת המחברים | הנחיות למחברים\עורכים | זכויות יוצרים | בדפוס | פרס הנשיא

שירות לקוחות | התנתק

עותקים לביקורת | כתבי יד | הצעה להוצאת ספר | דוקטורט לספר | קובצי מחקרים | בדיקת הצעה

     


נבנה ע''י פריזה מערכות מידע בע''מ